Work and Travel

Tatilde Çalış ve Gez – Work and Travel

Oceansedu bir takım yerel ve ulusal çalışma kurumlarıyla güçlü ilişkiler geliştirmiştir. Dil okulları, kolejler ve üniversitelerden geniş kapsamlı bir ders portföyü ve çalışma imkanı var. Work and Travel için bize ulaşın. İngiltere’de zaman aşımını arayan ve dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışma fırsatı bulanlar için, 2-4 hafta arasında bireyler için özel çalışma turları sunuyoruz. Esnek çalışma seçenekleri ve İngiltere’de çeşitli seyahat ve konaklama seçenekleri ile unutulmaz bir tatil sunacağız.

300 farklı dilin konuşulduğu, yüzlerce farklı ırkın yaşadığı bu akıl almaz kozmopolitik şehirde yurtdışı eğitim programlarımızdan herhangi birine katılarak İngiltere’de bir keşfe çıkmaya ne dersiniz? Hem Avrupa’nın batısındaki Büyük Britanya adasını hem de kendinizi keşfetmek istemez misiniz? Yeni deneyimler kazanmak ya da en önemlisi geleceğinize bir yatırım yapmak adına sunduğumuz eğitim programlarına katılarak bir yandan da İngiltereyi keşfetme imkanı bulacaksınız. Dünya`nın bir çok ülkesinden binlerce üniversiteli yada mezun olmuş olanlar yaz tatilinde İngiltereye gelerek hem dillerini geliştiriyor hem de farklı kültürlerle tanışma fırsatı yakalıyor. Gerek şehir icinde gerekse ülke içinde ogrencilere sunulan ulaşım kolaylığı ile İngilltere`nin bir cok yerini cok uygun fiyatlarda gezip görme fırsatı bulacaksınız.

work and travel

En Son Teklifleri Gör
İngiltere’de eğitim almak, çalışmak ve  yaşamak için Bize Ulaşın. İngiltere’yi evleri yapmak isteyenler için; Yetişkinler, üniversite öğrencileri ve daha uzun dersler veya boşluk yılları olan öğrenciler; Desteğimiz seyahat, okul ve konaklama organizasyonlarının ötesine geçiyor. Hizmetimiz, öğrencileri, Birleşik Krallık’taki yaşamın fırsatlarına ve pratik özelliklerine göre ayarlamak ve yönlendirmek için hazırlanmıştır.

İster yoğun, kısa süreli veya uzun süre yarı zamanlı kursa ihtiyaç duyarsanız olun, öğrencilere bütçe ihtiyaçları için en iyi kurumları seçme konusunda yardımcı oluyoruz.

Okullar ve Gruplar
Oceansedu, size yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın