BİZİ ÖĞRENCİLERİMİZDEN DİNLEYİN
Danışmanlık yaptığımız öğrencilerimizin, sunduğumuz servis ile ilgili yorularını aşağıda görebilirsiniz

 

CEMAL SONER MUTLUER
EC ENGLISH CENTRE
DİL EĞİTİMİ

DILOKULU

İngilizce eğitimi almaya karar verdiğim zamanlarda tanıdığım vasıtasıyla tanıştığım demet hanım, sağladığı kolaylıklar ıle londra’ya gitmek ıcın gereken cesareti fazlasıyla verdi. İlkbahar döneminde vermiş olduğum karar ile yurt dışında dil eğitimi almak için bazı atılımlarda bulundum ancak sonrasında okul, ev, pasaport, evrak prosedürlerinin büyüklüğünü görünce ilk defa bu işlere girişecek biri olarak daha gitmeden canımı sıkmaya başlamıştı, ancak sonrasında tanıdığım vasıtasıyla tanıştığım demet hanım ile bir kaç aylık telefon trafiği ile endişeli , sıfır bilgim olduğu konulara sonsuz sabrı ile aklımda soru işareti olmayacak şekilde cevapları verdi.
Demet hanım ile görüşüp gerekli işlemler için adım adım ilermeye başladık, gercekten sonrasında gelen evrakları, bilgileri ve yapılması gereken işlerimleri görünce mentörsüz olmayacağını anladım.

İstanbul da ki konsolosluk randevumu bile Londra`dan Demet hanım ayarladıktan sonra başvurumu yaptım ve bir kaç hafta içinde vizemi aldım , Londra`ya giderken nerede kalacağım, nasıl ortamda kalacağım, hangi kursa gideceğim, uçak gidiş-dönüş biletim gibi bir çok akılda soru işareti olan sorular cevaplanmıştı..

Ev ve okul konusunda ise , evde kaldığım süre içerisinde her gördüklerinde Londrayı beğenip beğenmediğimi, gün içinde neler yaptığımı sorarak ingilizce pratik yapmama fırsat tanıyorlardı, insanın ilk gittiği bir yer için hemen konuşabileceği insanlar olması çok önemli konu. Okul konusu ise şimdi gidecek olsam yine tercih edeceğim EC London’dı Ortamıyla, hocasıyla, yardımcı olmalarıyla, sosyal olanakları ile Demet hanım sayesinde doğru tercih yapmış olduğumu görmüş oldum.
Bir kez daha Demet hanıma minettar olduğumu belirterek, teşekkürlerimi iletiyorum.

 


BURAK DİNÇER

ISIS SCHOOLS
DİL EĞİTİMİ

Merhaba ben Burak. İstanbulda Maltepe Üniversitesinde lisans eğitimimi tamamladım. İyi bir iş bulmamın ingilizcemin iyi olmadan mümkün olmayacağının farkına vardım ve yurt dışında eğitime karar verdim. Hep hayalimde Londra vardı. Açıkçası ingilizceyi tam da merkezinde yaşayarak ve görerek öğrenmek istedim. Demet hanım ve ekibiyle iletişime geçtim.Vize sürecince Demet hnm. ve ekibinin muhteşem ilgisi ve özverili çalışmasıyla çok kısa bir sürede 11 aylık bir öğrenci vizesi aldım. Artık rüyalarımın şehrinde yaşıyorum hem de çok iyi bir dil okulunda eğitim görerek.

Burada muhteşem bir ınternasyonal atmosfer var. Belki de hayatımda hiç karşılayamayacağım bir çok farklı milletten arkadaşım var artık. Buranın tadını çıkarıyorum. Sizinde hayallerinizde Londra varsa Oceans Eğitim ile mutlaka iletişime geçin. İngiltere vize başvuru süreci ve koşulları çok komplike ve stresli, bu süreci profosyonel yardım alarak yapmanızı tavsiye ederim. Böylece hem yasaları ve haklarınızı öğreniyor hemde çok daha bilinçli yapıyorsunuz başvurunuzu.

 


SEÇKİN EREN SELÇUK

ISIS SCHOOLS
DİL EĞİTİMİ

Merhabalar

Demet hanımla tanışma dan önce 3 AY başka dil okuluna gitmiştim sadece ilk ayı faydalı olmuştu ismini vermek istemiyorum. Sonra ayrılmaya karar verdim ve şans eseri Demet hanımla tanıştım. Demet hanım ın insanı yaklaşımı ve okullar hakkında hakimiyetini gördüğümde önereceği okula gideceğimi kararlaştırdım ve önerdiği okula gittim. Düşüncelerimde hiç yanılmadığımı bana gösterdi ve her zaman bir sıkıntı var mı diye de kontrol etti burdan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Bu ara bundan önceki okuluma da gereksiz bir sürü para verdiğimi anladım. Burdan inş Demet hanımın ayarlayacağı bir üniversite master programına gideceğim. Eğer sizde ingiltere dil okulu yada üniversiteye gelmek istiyorsanız sizi sıcak kanlı dürüst ve samimi bir bayan bekliyor olacak.
Şimdiden gelecek arkadaslara başarılar diliyorum. Yolumuz açık olsun.

Teşekkürler Demet hanım.

 


EMINE ÇELİK

ISIS SCHOOL
DİL EĞİTİMİ

 

ISISDILOKULUÇok başarılı bir kurum olduğunuz için tebrik ederim ve başarılarınızın
devamını dilerim. Demet Demirel sana da çok teşekkür ederim özellikle bana vize dönemimde çok büyük destek olduğun için ve dil okulumu ayarladığın için de çok sağol. ISIS EDUCATION Dil okulunda bir yıl geçirdim çok faydasını gördüm, kaliteli bir okul, öğretmenleri de çok ilgili ve yardım sever. Bir yıldır londradayım çok memnunum çok güzel bir yer tüm gelmek isteyenlere de tavsiye eder demet hanımla iletişime geçmelerini öneririm.

 

 


ÖZLEM TURHAN

EDGWARE ACADEMY
IELTS KURSU

 

Merhaba, ben Oceans Eğitim Danışmanlığı ile 2014 yılında tanıştım, üniversite master başvurumdan önce ielts sınavına girmem gerekiyordu ve bu nedenle bir dil okulu arayışı içerisindeydim. Oceans eğitim danışmanlığı sayesinde hem amacıma hem de bütçeme uygun bir okul seçme şansına sahip oldum
Ve daha sonrasında da eğitimim ile ilgili konularda desteklerini esirgemediler sağolsunlar.
Herşey için çok teşekkür ederim kendilerine
İlkan Özlem Turhan

 

 

 

 


 

YUSUF ATAY

EDGWARE ACADEMY
DİL EĞİTİMİ

Merhabalar,
İngiltere`ye gelme sebebim Londrayı görmek yada yurt dışına çıkmak yada herhangi bir nedenden dolayı gelmedim.Çünkü iki sene önce altı Avrupa ülkesi gezmiş altı ay Almanya`da yaşamıştım.Avrupa tecrübem sayesinde iyi İngilizcenin ne kadar önemli olduğunu ve mutlaka İngiltere`ye gitmem gerektiğini düşündüm .Londra’da bir çok dil okulu vardı.Ve ben en uygununu bulmaya çalışıyordum.Aldatılmam mümkün değildi çünkü tecrübem buna izin vermezdi. Daha sonra Demet hanımla tanıştım.Demet hanım bütün sorularıma cevap verip benim için en uygun okulu önerdi.Bunun içinde Demet hanıma hiç ücret ödemedim.Okula kayıt olduktan sonra irtibatı kesmeyip her zaman elinden geldiğince yardım etti.Bazı arkadaşlarımda İngilizce eğitimi için gelmek istiyordu.Gelme ihtimali düşük olanlara açık açık belirtti.Onun dışında ablamı turist olarak yanıma getireceğim. Su an onunla için çalışmaları başlattık. Diyeceğim şu Demet hanımın danışmanlığından memnun olmasam su an bu yazıyı yazmakla uğraşamazdım.Tecrübeli deneyim istiyorsanız örnek olarak alabilirsiniz.Şimdiden herkese başarılar..

Bir cevap yazın