Bugün ve yarının iş çözümleri için ihtiyaç duyduğunuz dijital temel.

Neden VMware’i Seçmelisiniz?

İş ve BT’ye yazılım tanımlı bir yaklaşımla dijital dönüşümünüzü hızlandırın. Dünya çapında 500.000’den fazla müşteri için tercih edilen güvenilir altyapı sağlayıcısı olan VMware, sanallaştırmaya öncülük etti ve şimdi bulut ve iş hareketliliği için benzersiz bir tutarlı platform sunuyor. Kanıtlanmış bir lider olarak, ortak bir işletim ortamında bulutlarda ve cihazlarda uygulamaları çalıştırmanıza, yönetmenize, bağlamanıza ve güvenli hale getirmenize izin veririz, böylece hem özgürlük hem de kontrol elde edersiniz.

VMware Neden Güvenilir Lider?
İşletmeler için Tercih Edilen Seçim
Fortune 500 şirketlerinin% 100’ü VMware altyapısını seçerek on milyarlarca dolar tasarruf sağlıyor.

En Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti, En Yüksek İşletme Değeri
Ne tür bir altyapıya ihtiyacınız olursa olsun, VMware platformlarının en iyi iş değerini nasıl sağladığını görmek için TCO hesap makinelerimizi ve planlama araçlarımızı kontrol edin.

Geniş Çözüm Ekosistemi
Dünya genelinde 75.000’den fazla iş ortağı, VMware açık arabirimleri üzerine kurulu binlerce çözüm sunarak tüm sektörlerdeki müşterilere en esnek ve en geniş yazılım desteğini sunuyor.

Analistler tarafından tanındı
Forrester ve IDC, VMware’i sürekli olarak pazar lideri olarak tanıyor.

Qualtrics XM Institute’un (eski adıyla Temkin Group) yaptığı araştırmaya göre, VMware 60’tan fazla teknoloji satıcısının en yüksek Net Promosyon Puanına (NPS) sahiptir.

Bulut Yolculuğunu Hızlandırın
Hibrit bulut, çoklu bulut ve modern uygulamalar için altyapı ile bulut stratejinizin yönü ne olursa olsun planlarınızı gerçeğe dönüştürün.

Dijital Çalışma Alanını Güçlendirin
Herhangi bir uygulamayı, herhangi bir cihaza, herhangi bir bulutta, herhangi bir kullanım durumuna güvenli bir şekilde sağlayan birleşik bir dijital çalışma alanı platformuyla BT’yi düzenleyin ve maliyetleri azaltın.

Ağ ve Güvenliği Dönüştür
Sanallaştırmanın gücünü kullanarak ağınızı basitleştirin ve veri merkezinden buluta, uç noktadan cihaza altyapınızı güvence altına alın.