NEDEN LONDRA?

Dünya`nın başkenti! New York bile Londra’nın kendisini geride bıraktığının farkında. Böyle bir dinamizmi başka hiçbir yerde bulamazsınız; şehrin her yerinde yeni sergiler, tiyatrolar, alışveriş merkezleri ve müzikli yerler açılır ve uluslararası iş görüşmeleri yapılır.

Londra modada, müzikte, tasarım ve filmde dünya standartlarını belirler ve akşam olduğunda dünyanın finans merkezi neredeyse sınırsız sayıdaki restaurant, müzikal, oyun ve konser seçenekleriyle dünyanın eğlence merkezlerinden birine dönüşür. Londra fazlasıyla kozmopolit bir şehirdir, buna rağmen İngiliz kimliğini halen korumaktadır.

Bir yandan şehrin tarihi büyüsünü hissederken diğer yandan  heyecan verici 24 saat akan canlı hayatını nefes nefese yaşayacaksınız. Şehirde bir çok etkinlik ücretsiz olabildiği  gibi her bütçeye uygun aktivite olanakları vardır. Çok kültürlü toplumunun sağladığı avantajlara sahip kentte ayrıca özgürlük, gece yaşamı, eğlence ve dünyanın tüm mutfaklarının yemeklerinden tatma fırsatı vardır. 30,000`nin üzerindeki alış- veriş mağazaları ile alışveriş düşkünlerine inanılmaz fırsatlar sunar.

Ünlü mağazalar, benzersiz sokak pazarları, sıra dışı butikleri ve Londra’nın 300 pazarından herhangi birinde rastlanabilecek ilginç kelepirler, ikinci el her şey. Her zaman yapılacak bir şey vardır. Gerek İngiltere’de gerekse Londra içinde ulaşım bağlantıları mükemmeldir  ve öğrencilere inanılmaz olanaklar sağlanır. Ülke içinde rahatlıkla ve çok uygun fiyatlarda gezebillirsiniz. Sıkılmaya vaktin kalmadığı bu dünya başkentinde herkes hayatında bir kez bile olsa bir süreliliğine yaşamalıdır.

NEDEN LONDRA’DA YURT DIŞI DİL EĞİTİM?

Londra’da her köşede bir dil okulu olduğunu görebilirsiniz çünkü Londra şehri, İngilizce öğrenmek için en popüler okulların olduğu şehirlerden bir tanesidir. Londra dil okulları her yıl, dünyanın her tarafından eğitim amaçlı gelen öğrencileri ağırlar. Sizin için seçtiğimiz Londra dil okulları sayesinde çok kaliteli okullarda İngilizce öğrendiler ve öğrenirken de etkinliklere katılarak güzel zaman geçirme fırsatını da buldular!

 

Bir cevap yazın