ISIS LANGUAGE SCHOOL

Sadece İngilterede 4 şubesi bulunan ISİŞ Dil Okulu`nun ayrıca Toronto, Vancouver ve San Diego dada şubeleri bulunmaktadır. Londrada iki şube bulunmaktadır. Bir tanesi merkez Londranın tam kalbinde yer alırken diğer şubesi ünlü Trafalgar Meydanına 30 dk uzaklıkta bulunan Greenwich bölgesinde nehrin kenarında yer almaktadır. Hem çalışmak hem de dinlenmek için ideal bir ortam olan Greenwich gerek Tarihi yapısı, parkları, ünlü mimarı yapısı, pazarları gerekse Thames Nehrine yakınlığı ile hem görkemli hemde gizemli bir atmosfere sahiptir. ISIS LANGUAGE SCHOOL. isis language school oxford.

Bir yandan kasaba keyfini yaşarken diğer bir yandan da metroppolitan şehrin havasını solucaksınız.
ISİŞ Group dil okulları, uzun yıllara dayanan eğitim tecrübesini modern yöntemlerle birleştirerek 3 alternatif merkezde her yaştan kişiye dil eğitim sunmaktadır. English UK üyesi olan ve British Council onaylı olan ISİŞ, İngilizceyi anavatanında öğrenmek isteyen Türk öğrencileri kaliteli İngilizce eğitimi almaya davet ediyor!

ISİŞ öğretmenleri kendilerini öğretmeye adamış, son derece profesyonel ve aynı zamanda samimi ve konukseverdirler. İngiltere’deki eğitiminizi en verimli şekilde değerlendirmeniz konusunda öğrencilere rehberlik ederler.

SUNULAN İMKANLAR
15 kişilik sınıflar
Bilgisayar laboratuarları bulunur
Sınırsız internet erişimi
Sınav eğitiminin yanı sıra heyecan verici sosyal programlar da düzenler. Tüm aktiviteler İngilizcenizi maksimum düzeye çıkarmanız içindir!
Geniş yelpazede programlar sunar. Her yaştan her seviyeye uygun bir programı mutlaka mevcuttur.

SUNULAN DERSLER
Haftada 15, 25 ve 30 saat Genel ve Yoğun İngilizce Kursları
Sınavlara Hazırlık:IELTS, Cambridge FCA/CAE
İş İngilizcesi
Bire bir özel dersler

Web:

ISIS LANGUAGE SCHOOL
ISIS LANGUAGE SCHOOL

 

Bir cevap yazın