ERASMUS STAJ HAREKETLİLİĞİ

Oceans Yurtdışı Eğitim, Erasmus Staj Hareketliliği programını kazanmış öğrencilere gerek Türkiyede gerekse İngilterede destek sağlamaktadır. Staj yerlerinin ayarlanmasından vize başvurusuna ve hatta konaklama  dahil olmak üzere her aşamada desteğini devam ettirmektedir.

Staj başvurusu için resimli CV nizi mail atmanız ve ilgili başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.  Öğrencilerin Staj yerine yerleştirilmesi 6-7 hafta sürmektedir.

Program başvuru ücreti £325(vize başvurusu dahil) arti Ingiltere vize ücreti

Konaklama Sağlanması ise £75`dur.

STAJ VE DİL EĞİTİMİ

STAJ ve DİL EĞİTİMİ`ni birlikte almak istemezmisiniz?  Hem staj hem de dil eğitimini Londrada tamamlama imkanı sunan Oceans Yurtdışı Eğitim aracılığı ile STAJ+DİL EĞİTİMİ program paketinden yararlanabilirsiniz. Fiyat listesini ve programa dahil olanları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

NOT: Staj ve Dil Eğitimi programı sadece İşletme, Turizm, Eğitim ve Öğretmenlik okuyan öğrenciler için sunulan bir programdır.

NOT: Farklı alanlarda eğitim görenler ve dil eğitimi almak isteyen öğrenciler detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

PROGRAM SURE UCRET
STAJ – DIL EGITIMI -VIZE BASVURU

(Haftada 15 saat Ingilizce Kursu)

12 hafta £1500

PROGRAMA DAHİL OLANLAR

Rahat çalışma saatleri,

Haftada 15 saat dil eğitimi,

Vize başvurusu

Konaklama Sağlanması

 

PROGRAMA DAHİL OLMAYANLAR

İngiltere vize ücreti

Konaklama Kira Bedeli

Konaklama konusunda Öğrencilerimizden deposit alınmamakta ve kontrat imzalanmamaktadır böylece öğrencilerimiz dilediği zaman evlerinden ayrılabilirler. Sadece öğrenciden oda kirası ve konaklama ayarlama ücreti alınmaktadır. Londra için haftalık oda fiyatları £155`dur ve bu ücrete kahvaltı dahildir. Minimum kalış süresi 2 haftadır. İki haftanın sonunda öğrenci  dilerse taşınabilir yada kalışını uzatabilmektedir.

Detaylı bilgi için mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ucretsiz kisisel danismanlik almak icin bizimle iletisime gecebilirsiniz

Bir cevap yazın